UWAGA !!!
Wykryto, iż właśnie używasz przeglądarki Internet Explorer 6.
W związku z tym, iż przeglądarka ta nie spełnia podstawowych standardów oraz zgodnie z zaleceniami producenta należy zaktualizować ją do nowszej wersji.
Dalsze przeglądanie naszej strony przy użyciu Internet Explorer 6 będzie powodowało nieprawidłowe wyświetlanie niektórych elementów.

ZAMKNIJ
 • data1
  Wtorek, 27 września 2022
  data2

  Szanowni Państwo,

  w związku ze szkoleniem organizowanym przez UMWM biuro LGD w dniu 3 października 2022 roku będzie nieczynne.

  Doradztwo za ten dzień będzie prowdzone w czwartek 6 pażdziernika 2022 roku w godzinach od 10:00 do 15:00.

  Za utrudnienia przepraszamy.

 • data1
  Wtorek, 20 września 2022
  data2

  W sobotę 17 września na sali OSP w Mętkowie miał miejsce finał projektu pn. „Przygrywki akordeonowe – patriotyzm i tradycja” realizowanego przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego.

  Wydarzenie przyciągnęło sporą liczbę gości, którzy podziwiali grupę Akordeonistów biorących udział w warsztatach będących częścią projektu. Na scenie zagościł również zespół „Luszki” z Luszowic, a w rolę prowadzącego wydarzenie wcieliła się Pani Teresa Majewska.

 • data1
  Wtorek, 13 września 2022
  data2

  Prezes Lokalnej Grupy Działania ,,Partnerstwo na Jurze”,
  Wójt Gminy Babice, Sołtys Mętkowa oraz Koło Gospodyń Wiejskich Mętków zapraszają do wspólnej biesiady, śpiewu m.in patriotycznych pieśni oraz degustacji lokalnych przysmaków.
  17.09.2022, START - 16:00, OSP Mętków.
 • data1
  Czwartek, 08 września 2022
  data2

  Zgodnie z przepisami programowymi Beneficjenci realizujący operacje w ramach PROW 2014-2020 składają wnioski o płatność w formie pisemnej w terminie wskazanym w umowie o przyznaniu pomocy. Wypłata środków finansowych z tytułu pomocy jest możliwa po pozytywnym rozpatrzeniu wniosku. Termin oceny w przypadku poprawnej, niewymagającej uzupełnień dokumentacji wynosi 3 miesiące od dnia jej złożenia lub wpływu do urzędu marszałkowskiego. Termin ten ulega wydłużeniu w przypadku konieczności uzupełnienia braków w dokumentacji przedłożonej przez Beneficjenta. Wieloletnie doświadczenie w ocenie wniosków pokazuje, że znacząca większość dokumentacji wymaga złożenia wyjaśnienia, dokonania poprawy, co powoduje przesunięcie terminu wypłaty środków przez ARiMR. Mając na uwadze ilość wniosków pozostających obecnie w ocenie przez pracowników Urzędu Marszałkowskiego Województwa Małopolskiego oraz opisane wyżej terminy, informuję że wnioski o płatność złożone po drugiej połowie września 2022 roku, mogą zostać nierozliczone w bieżącym roku budżetowym.

   

  Pismo przewodnie

Piątek, 04 października 2019
Europa.eu
Leader
PROW
„Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie”. Działalność Lokalnej Grupy Działania „Partnerstwo na Jurze” jest współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania „Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
Zachodnia malopolska
Facebook
ZRZESZONE GMINY
Alwernia Babice Chrzanów Libiąż Trzebinia
BIP
NEWSLETTER
Najnowsze informacje o naborach, imprezach, szkoleniach prosto na Twój e-mail.
Kroppa
Projekt finansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach działania Funkcjonowanie Lokalnej Grupy Działania, nabywanie umiejętności i aktywizacja Program Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007 – 2013. Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie.
Partnerstwo Na Jurze