UWAGA !!!
Wykryto, iż właśnie używasz przeglądarki Internet Explorer 6.
W związku z tym, iż przeglądarka ta nie spełnia podstawowych standardów oraz zgodnie z zaleceniami producenta należy zaktualizować ją do nowszej wersji.
Dalsze przeglądanie naszej strony przy użyciu Internet Explorer 6 będzie powodowało nieprawidłowe wyświetlanie niektórych elementów.

ZAMKNIJ
Czwartek, 14 czerwca 2018
Wizyta delegacji z austriackiego LAG

Wizyta rozpoczęła się 12 czerwca 2018 roku we wtorkowe popołudnie w Trzebini, gdzie na gości czekało spotkanie z Panem Jerzym Kasprzykiem Prezesem Lokalnej Grupy Działania "Partnerstwo Na Jurze" i lokalnym przedsiębiorcą Tomaszem Żołędziem w siedzibie jego firmy "DlaWina", gdzie odbyło sie zwiedzanie i obiad. Podczas obiadu zostały podane dania z regionalnych dóbr naturalnych. Podczas kolacji dyskutowano na temat wzajemnych oczekiwań wobec projektu partnerskiego. Delegacja Austriackiego LAG odwiedziła Regulice gdzie miała okazję wziąć udział w wycieczce Lokalnymi Kolejami Drezynowymi a także zwiedzić Winnice Czak i Ekomuzeum Garncarstwa. Podczas zwiedzania Winnicy Czak Właściciel Pan Krzysztof Góra oprowadził delegację Austriacką po całej winnicy pokazując różne rodzaje krzewów i pomieszczenia do wyrobu wina. Kolejnym etapem zwiedzania było oprowadzenie delegacji Austriackiej przez Panią Janinę Pater po Ekomuzeum Garncarstwa w Regulicach gdzie była możliwość zobaczenia czynnego pieca garncarskiego i warsztat rzemiosła garncarskiego. Po zakończeniu wycieczki Lokalną Koleją Drezynową delegacja Austriacka udała sie na kolacje do Restauracji Podzamcze w Wygiełzowie. Podczas kolacji dyskutowano na temat wzajemnych oczekiwań wobec projektu partnerskiego.

 

Sroda, 12 września 2018
Europa.eu
Leader
PROW
„Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie”. Działalność Lokalnej Grupy Działania „Partnerstwo na Jurze” jest współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania „Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
Zachodnia malopolska
Facebook
ZRZESZONE GMINY
Alwernia Babice Chrzanów Libiąż Trzebinia
BIP
NEWSLETTER
Najnowsze informacje o naborach, imprezach, szkoleniach prosto na Twój e-mail.
Kroppa
Projekt finansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach działania Funkcjonowanie Lokalnej Grupy Działania, nabywanie umiejętności i aktywizacja Program Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007 – 2013. Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie.
Partnerstwo Na Jurze