UWAGA !!!
Wykryto, iż właśnie używasz przeglądarki Internet Explorer 6.
W związku z tym, iż przeglądarka ta nie spełnia podstawowych standardów oraz zgodnie z zaleceniami producenta należy zaktualizować ją do nowszej wersji.
Dalsze przeglądanie naszej strony przy użyciu Internet Explorer 6 będzie powodowało nieprawidłowe wyświetlanie niektórych elementów.

ZAMKNIJ
Piątek, 14 kwietnia 2017
Czyżówka - Edukacja regionalna, plastyka obrzędowa.

W środę 5 kwietnia 2017r odbyły się warsztaty wykonywania tradycyjnej palmy wielkanocnej z dziećmi ze Szkoły Podstawowej w Czyżówce, pod patronatem: Instytucji Kultury Województwa Małopolskiego Małopolskie Centrum Kultury w Nowym Sączu, Lokalnej Grupy Działania "Partnerstwo na Jurze" oraz Fundacja Inicjatywy Społeczne i Dziedzictwo Kulturowe. Palmy były przygotowywane na „Korowód z tradycyjną palmą wielkanocną” w Niedzielę Palmową. Edukację regionalną w szkole przeprowadziła, znana nam wszystkim Pani Halina Duda - folklorysta i regionalista.

Poniedziałek, 17 lipca 2017
Europa.eu
Leader
PROW
„Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie”. Działalność Lokalnej Grupy Działania „Partnerstwo na Jurze” jest współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania „Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
Zachodnia malopolska
Facebook
ZRZESZONE GMINY
Alwernia Babice Chrzanów Libiąż Trzebinia
BIP
NEWSLETTER
Najnowsze informacje o naborach, imprezach, szkoleniach prosto na Twój e-mail.
Kroppa
Projekt finansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach działania Funkcjonowanie Lokalnej Grupy Działania, nabywanie umiejętności i aktywizacja Program Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007 – 2013. Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie.
Partnerstwo Na Jurze