UWAGA !!!
Wykryto, iż właśnie używasz przeglądarki Internet Explorer 6.
W związku z tym, iż przeglądarka ta nie spełnia podstawowych standardów oraz zgodnie z zaleceniami producenta należy zaktualizować ją do nowszej wersji.
Dalsze przeglądanie naszej strony przy użyciu Internet Explorer 6 będzie powodowało nieprawidłowe wyświetlanie niektórych elementów.

ZAMKNIJ
Piątek, 16 stycznia 2015
Chrzanowski Jarmark Bożonarodzeniowy - podsumowanie

Lokalna Grupa Działania „Partnerstwo na Jurze” wraz z Miejskim Ośrodkiem Kultury, Sportu i Rekreacji w Chrzanowie współorganizowała cykl wydarzeń kulturalnych pt. „Chrzanolandia zaprasza na ... Chrzanowski Jarmark Bożonarodzeniowy”.

W ramach przedsięwzięcia został zrealizowany konkurs na wykonanie rzeźby przestrzennej z gliny przedstawiającej postać Św. Mikołaja pt. „ Chrzanowskie Mikołaje”. Efekt trudu dzieci można było oglądać na wystawie w galerii Na Styku. Tam również nastąpiło rozstrzygnięcie konkursu i wręczenie nagród oraz upominków. Na konkurs wpłynęło trzysta szesnaście prac.

Kolejnym wydarzeniem była Parada Mikołajowo-Świąteczna na chrzanowskim Rynku z udziałem szczudlarzy, Św. Mikołaja, aniołów i diabłów. Podczas, którego rozstrzygnięto konkurs na najładniejszy strój.  Później uczestnicy wspólnie dekorowali i zapalili światełka na choince.

Następnym wydarzeniem była Wigilia na chrzanowskim Rynku. Towarzyszyło jej wspólne kolędowanie z Chrzanowskim Stowarzyszeniem Folklorystycznym, grupami śpiewaczymi Balinianki i Luszowianki, Kapelą Ludową Trzcinicoki oraz degustacja tradycyjnych potraw. Nagrodzono zwycięzców dwóch konkursów plastycznych: pt. „Wszyscy jesteśmy aniołami” oraz pt. „Ozdoby bożonarodzeniowe”. Łącznie na dwa konkursy wpłynęło ponad tysiąc prac, wśród których nagrodzono 52 uczestników.

Dziękujemy wszystkim osobom biorącym udział w cyklu imprez „Chrzanolandia zaprasza na ... Chrzanowski Jarmark Bożonarodzeniowy” i zapraszamy na kolejne wydarzenia organizowane przez Lokalną Grupę Działania „Partnerstwo na Jurze”.

galeria zdjęć (z arch. MOKSiR w Chrzanowie)

Piątek, 04 października 2019
Europa.eu
Leader
PROW
„Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie”. Działalność Lokalnej Grupy Działania „Partnerstwo na Jurze” jest współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania „Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
Zachodnia malopolska
Facebook
ZRZESZONE GMINY
Alwernia Babice Chrzanów Libiąż Trzebinia
BIP
NEWSLETTER
Najnowsze informacje o naborach, imprezach, szkoleniach prosto na Twój e-mail.
Kroppa
Projekt finansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach działania Funkcjonowanie Lokalnej Grupy Działania, nabywanie umiejętności i aktywizacja Program Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007 – 2013. Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie.
Partnerstwo Na Jurze