UWAGA !!!
Wykryto, iż właśnie używasz przeglądarki Internet Explorer 6.
W związku z tym, iż przeglądarka ta nie spełnia podstawowych standardów oraz zgodnie z zaleceniami producenta należy zaktualizować ją do nowszej wersji.
Dalsze przeglądanie naszej strony przy użyciu Internet Explorer 6 będzie powodowało nieprawidłowe wyświetlanie niektórych elementów.

ZAMKNIJ
Piątek, 17 maja 2013
„Szkoła pachnąca tradycją” - warsztaty bibułkarskie w Babicach

Następne warsztaty tworzenia kwiatów z bibuły w ramach projektu „Szkoła pachnąca tradycją” za nami. Gościliśmy w Szkole Podstawowej i Przedszkolu Samorządowym w Babicach.

W warsztatach uczestniczyło kilkadziesiąt dzieci, które pod okiem pani Józefy Piegzy – artystki ludowej z Kwaczały i reprezentantek Koła Gospodyń Wiejskich z Babic,  wykonywały kwiaty z bibuły. Uczniowie zapoznali się z różnymi technikami bibułkarstwa. Uczestnicy tworzyli własne niepowtarzalne kwiaty oraz nabierali manualnych umiejętności.

Celem warsztatów było nawiązanie do kultywowania zanikających tradycji oraz pobudzanie kreatywności twórczej dzieci.

Galeria zdjęć

P5140099.JPG
Dzieci z Przedszkola Samorządowego w Babicach, pani Józefa Piegza i reprezentantki Koła Gospodyń Wiejskich z Babic

P5140078.JPG
Dzieci ze Szkoły Podstawowej w Babicach, pani Józefa Piegza i reprezentantki Koła Gospodyń Wiejskich z Babic

Piątek, 04 października 2019
Europa.eu
Leader
PROW
„Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie”. Działalność Lokalnej Grupy Działania „Partnerstwo na Jurze” jest współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania „Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
Zachodnia malopolska
Facebook
ZRZESZONE GMINY
Alwernia Babice Chrzanów Libiąż Trzebinia
BIP
NEWSLETTER
Najnowsze informacje o naborach, imprezach, szkoleniach prosto na Twój e-mail.
Kroppa
Projekt finansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach działania Funkcjonowanie Lokalnej Grupy Działania, nabywanie umiejętności i aktywizacja Program Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007 – 2013. Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie.
Partnerstwo Na Jurze