UWAGA !!!
Wykryto, iż właśnie używasz przeglądarki Internet Explorer 6.
W związku z tym, iż przeglądarka ta nie spełnia podstawowych standardów oraz zgodnie z zaleceniami producenta należy zaktualizować ją do nowszej wersji.
Dalsze przeglądanie naszej strony przy użyciu Internet Explorer 6 będzie powodowało nieprawidłowe wyświetlanie niektórych elementów.

ZAMKNIJ
Poniedziałek, 11 października 2021
"Mętkowskie przygrywki akordeonowe"
🎼🎼W minioną sobotę 9 października Stowarzyszenie Sympatyków Babic “IMPULS” zorganizowało konkurs z nagrodami pod nazwą "Mętkowskie przygrywki akordeonowe" w ramach realizacji projektu "Aktywni z kulturą" dofinansowanego ze środków Województwa Małopolskiego.🎼🎼
W przygotowanie wydarzenia zaangażowała się również Grupa Inicjatywna w skład której wchodzi: Sołtys Mętkowa Henryk Tatar, Józefa Bałys, Małgorzata Szeliga oraz Panie z KGW Mętków.
Laureaci:
📌Kosowski Stanisław
📌Kosowski Zdzisław
📌Tatar Andrzej
📌Natalia Stoszek
📌Emilia Kuchta
📌Filip Klimara
📌Antoni Jędryczka
Poza konkursem wystąpił Zbigniew Stefańsk, a oprawę artystyczną spotkania na swoje barki wzięli bracia Tadeusz i Józef Masztalscy.
 
Piątek, 04 października 2019
Europa.eu
Leader
PROW
„Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie”. Działalność Lokalnej Grupy Działania „Partnerstwo na Jurze” jest współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania „Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
Zachodnia malopolska
Facebook
ZRZESZONE GMINY
Alwernia Babice Chrzanów Libiąż Trzebinia
BIP
NEWSLETTER
Najnowsze informacje o naborach, imprezach, szkoleniach prosto na Twój e-mail.
Kroppa
Projekt finansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach działania Funkcjonowanie Lokalnej Grupy Działania, nabywanie umiejętności i aktywizacja Program Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007 – 2013. Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie.
Partnerstwo Na Jurze