UWAGA !!!
Wykryto, iż właśnie używasz przeglądarki Internet Explorer 6.
W związku z tym, iż przeglądarka ta nie spełnia podstawowych standardów oraz zgodnie z zaleceniami producenta należy zaktualizować ją do nowszej wersji.
Dalsze przeglądanie naszej strony przy użyciu Internet Explorer 6 będzie powodowało nieprawidłowe wyświetlanie niektórych elementów.

ZAMKNIJ
Czwartek, 12 września 2019
„Kalwaryjka w Podłężu”

Dnia 17 sierpnia 2019 odbyła się zabawa taneczna tzw. Kalwaryjka, organizowana na cześć pielgrzymów wracających z Kalwarii. Dla mieszkańców tradycją było coroczne oczekiwanie na nich przy przeprawie promowej łączącej Podłęże z gminą Spytkowice, następnie wspólnie śpiewając i biesiadując celebrowali święto Matki Boskiej Zielnej. W tym roku główną atrakcją był przejazd uliczkami wioski kolejką "Pociąg do Małopolski’’ Lokalnej Grupy Działania "Partnerstwo na Jurze". Zabawa trwała do białego rana z zespołem Mirage z Tomic.
Dziękujemy wszystkim za wspólną zabawę.

Piątek, 04 października 2019
Europa.eu
Leader
PROW
„Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie”. Działalność Lokalnej Grupy Działania „Partnerstwo na Jurze” jest współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania „Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
Zachodnia malopolska
Facebook
ZRZESZONE GMINY
Alwernia Babice Chrzanów Libiąż Trzebinia
BIP
NEWSLETTER
Najnowsze informacje o naborach, imprezach, szkoleniach prosto na Twój e-mail.
Kroppa
Projekt finansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach działania Funkcjonowanie Lokalnej Grupy Działania, nabywanie umiejętności i aktywizacja Program Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007 – 2013. Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie.
Partnerstwo Na Jurze