UWAGA !!!
Wykryto, iż właśnie używasz przeglądarki Internet Explorer 6.
W związku z tym, iż przeglądarka ta nie spełnia podstawowych standardów oraz zgodnie z zaleceniami producenta należy zaktualizować ją do nowszej wersji.
Dalsze przeglądanie naszej strony przy użyciu Internet Explorer 6 będzie powodowało nieprawidłowe wyświetlanie niektórych elementów.

ZAMKNIJ
Piątek, 12 lipca 2019
Piknik u Źródła

W dniu 7 lipca 2019 roku Wioska u Źródła - miejscowość tematyczna z Zagórza zorganizowała plenerową imprezę rodzinną "Piknik u Źródła" na terenie boiska sportowego. Partnerem wydarzenia była Lokalna Grupa Działania "Partnerstwo na Jurze" w Chrzanowie.  Ponadto na miejscu znajdowały się liczne atrakcje dla dzieci, dmuchańce, stanowisko związane z doświadczeniami odnośnie odnawialnych źródeł energii, fotobudka, kurtyna wodna, liczne animacje i zabawy dla dzieci, malowanie murali, a także loteria fantowa. Kolejka „Pociąg do Małopolski” Lokalnej Grupy Działania „Partnerstwo na Jurze” kursowała przez całą imprezę przewożąc chętnych. W imprezie uczestniczyły nie tylko rodziny z dziećmi, ale co szczególnie cieszyło organizatorów - starsze pokolenie mieszkańców wsi. "Zespół animatorów Wioski u Źródła serdecznie dziękuje LGD w Chrzanowie za zorganizowanie atrakcji dla mieszkańców naszego sołectwa, którzy pytają już  kiedy ponownie po Zagórzu będzie jeździła kolejka.

Obraz może zawierać: na zewnątrz

Obraz może zawierać: 1 osoba, na zewnątrz i jedzenie

Obraz może zawierać: drzewo, dom, niebo, samochód i na zewnątrz

Piątek, 04 października 2019
Europa.eu
Leader
PROW
„Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie”. Działalność Lokalnej Grupy Działania „Partnerstwo na Jurze” jest współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania „Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
Zachodnia malopolska
Facebook
ZRZESZONE GMINY
Alwernia Babice Chrzanów Libiąż Trzebinia
BIP
NEWSLETTER
Najnowsze informacje o naborach, imprezach, szkoleniach prosto na Twój e-mail.
Kroppa
Projekt finansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach działania Funkcjonowanie Lokalnej Grupy Działania, nabywanie umiejętności i aktywizacja Program Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007 – 2013. Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie.
Partnerstwo Na Jurze