UWAGA !!!
Wykryto, iż właśnie używasz przeglądarki Internet Explorer 6.
W związku z tym, iż przeglądarka ta nie spełnia podstawowych standardów oraz zgodnie z zaleceniami producenta należy zaktualizować ją do nowszej wersji.
Dalsze przeglądanie naszej strony przy użyciu Internet Explorer 6 będzie powodowało nieprawidłowe wyświetlanie niektórych elementów.

ZAMKNIJ
Piątek, 12 lipca 2019
Pierwsza niedziela wakacji z atrakcjami

Sezon wakacyjny rozpoczęty na dobre :) Nasi Mieszkańcy w dniu 23 czerwca 2019 roku uczestniczyli w Rozpoczęciu Lata z Piknikiem Rodzinnym na boisku sportowym w Płazie. Reprezentacja naszej dużej rodziny bawiła się wraz z mieszkańcami i rodzinami z naszej wsi. Grillowane kiełbaski, ciasta domowego wyrobu i żywa muzyka cieszyły wszystkich uczestników. Można było potańczyć, pokibicować młodym zawodnikom w rozgrywkach sportowych: mini piłka nożna, skakanka. Na zakończenie imprezy organizatorzy zaplanowali pokaz tresury psów przygotowany przez grupę z Libiąża. Nasi Mieszkańcy, którzy pozostali na terenie Domu mieli natomiast atrakcję w postaci przejazdów kolejką „Pociąg do Małopolski” Lokalnej Grupy Działania „Partnerstwo na Jurze”  po naszym pięknym terenie parkowym. Dziękujemy organizatorom (Klub Sportowy z Płazy, Towarzystwo Przyjaciół DPS w Płazie) za zaproszenie i miłe, wspólne spędzenie niedzieli.

Obraz może zawierać: drzewo, roślina, niebo i na zewnątrz

Obraz może zawierać: niebo, drzewo, dom i na zewnątrz

Obraz może zawierać: co najmniej jedna osoba, drzewo i na zewnątrz

Obraz może zawierać: 1 osoba, drzewo, dziecko i na zewnątrz

Obraz może zawierać: dom, drzewo, niebo i na zewnątrz

Piątek, 04 października 2019
Europa.eu
Leader
PROW
„Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie”. Działalność Lokalnej Grupy Działania „Partnerstwo na Jurze” jest współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania „Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
Zachodnia malopolska
Facebook
ZRZESZONE GMINY
Alwernia Babice Chrzanów Libiąż Trzebinia
BIP
NEWSLETTER
Najnowsze informacje o naborach, imprezach, szkoleniach prosto na Twój e-mail.
Kroppa
Projekt finansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach działania Funkcjonowanie Lokalnej Grupy Działania, nabywanie umiejętności i aktywizacja Program Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007 – 2013. Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie.
Partnerstwo Na Jurze