UWAGA !!!
Wykryto, iż właśnie używasz przeglądarki Internet Explorer 6.
W związku z tym, iż przeglądarka ta nie spełnia podstawowych standardów oraz zgodnie z zaleceniami producenta należy zaktualizować ją do nowszej wersji.
Dalsze przeglądanie naszej strony przy użyciu Internet Explorer 6 będzie powodowało nieprawidłowe wyświetlanie niektórych elementów.

ZAMKNIJ
Sroda, 17 maja 2017
Dni Otwarte Funduszy Europejskich - Dlawina.pl- kolekcja wymaga przestrzeni. Jak zapewnić odpowiednie warunki do przechowywania wina.

Misją naszych warsztatów jest szerzenie świadomości wśród odwiedzających na temat budowania kolekcji win, zapewnienia butelkom odpowiednich warunków do leżakowania oraz przedstawienie sposobów przechowywania wina i jego ekspozycji. Żeby zapisać się na warsztaty, należy wysłać swoje zgłoszenie w formie sms (Imię, Nazwisko) na nr telefonu 668 444 766. Warsztaty będą miały miejsce w salonie ekspozycyjnym Dlawina.pl w Trzebini ul. 22 Lipca 62. Warsztaty są bezpłatne. Zapraszamy!

 

https://dniotwarte.eu/beneficjent/129/dlawinapl-kolekcja-wymaga-przestrzeni-jak-zapewnic-odpowiednie-warunki-do-przechowywania-wina

https://www.dlawina.pl/

 

Poniedziałek, 17 lipca 2017
Europa.eu
Leader
PROW
„Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie”. Działalność Lokalnej Grupy Działania „Partnerstwo na Jurze” jest współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania „Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
Zachodnia malopolska
Facebook
ZRZESZONE GMINY
Alwernia Babice Chrzanów Libiąż Trzebinia
BIP
NEWSLETTER
Najnowsze informacje o naborach, imprezach, szkoleniach prosto na Twój e-mail.
Kroppa
Projekt finansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach działania Funkcjonowanie Lokalnej Grupy Działania, nabywanie umiejętności i aktywizacja Program Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007 – 2013. Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie.
Partnerstwo Na Jurze