UWAGA !!!
Wykryto, iż właśnie używasz przeglądarki Internet Explorer 6.
W związku z tym, iż przeglądarka ta nie spełnia podstawowych standardów oraz zgodnie z zaleceniami producenta należy zaktualizować ją do nowszej wersji.
Dalsze przeglądanie naszej strony przy użyciu Internet Explorer 6 będzie powodowało nieprawidłowe wyświetlanie niektórych elementów.

ZAMKNIJ
Sroda, 17 maja 2017
Dni Otwarte Funduszy Europejskich - Winnica Czak w Regulicach

21.05.2017 10:00-17:00, Brandyska 1, 32-566 Alwernia

W ramach wydarzenia zaplanowano zwiedzanie winnicy położonej na malowniczym wzgórzu Brandyska w Regulicach oraz degustacje wytwarzanych win. Winnica została złożona w 2004 r. i ma obecnie powierzchnię wynoszącą 80 arów. Produkowane są w niej wina białe wytrawne, białe półwytrawne, różowe półwytrawne oraz czerwone półwytrawne. Od początku działalności poszukiwano odmian winogron przystosowujących się do polskiego klimatu, najmniej wrażliwych na mróz, odpornych na choroby, ze względu na założenie prowadzenia upraw bez użycia środków chemicznych. Podczas zwiedzania winnicy można będzie poznać tajniki uprawy winorośli w polskich warunkach klimatycznych oraz zasady produkcji wina. Wejście do winnicy możliwe będzie o każdej pełnej godzinie. 

https://dniotwarte.eu/beneficjent/515/dni-otwarte-winnicy-czak

http://winnicaczak.pl/

 

Poniedziałek, 17 lipca 2017
Europa.eu
Leader
PROW
„Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie”. Działalność Lokalnej Grupy Działania „Partnerstwo na Jurze” jest współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania „Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
Zachodnia malopolska
Facebook
ZRZESZONE GMINY
Alwernia Babice Chrzanów Libiąż Trzebinia
BIP
NEWSLETTER
Najnowsze informacje o naborach, imprezach, szkoleniach prosto na Twój e-mail.
Kroppa
Projekt finansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach działania Funkcjonowanie Lokalnej Grupy Działania, nabywanie umiejętności i aktywizacja Program Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007 – 2013. Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie.
Partnerstwo Na Jurze