UWAGA !!!
Wykryto, iż właśnie używasz przeglądarki Internet Explorer 6.
W związku z tym, iż przeglądarka ta nie spełnia podstawowych standardów oraz zgodnie z zaleceniami producenta należy zaktualizować ją do nowszej wersji.
Dalsze przeglądanie naszej strony przy użyciu Internet Explorer 6 będzie powodowało nieprawidłowe wyświetlanie niektórych elementów.

ZAMKNIJ
Piątek, 14 kwietnia 2017
„Szkoła pachnąca tradycją” w Czyżówce

Lokalna Grupa Działania "Partnerstwo na Jurze"  patronowała warsztatom, które od początku kwietnia 2017 roku, przeprowadzono w Publicznej Szkole Podstawowej im. Adama Mickiewicza w Czyżówce. Cykl zajęć zorganizowanych przez Panią Haliną Dudę, składał się z: Plastyki obrzędowej – wykonywanie kwiatów oraz palm wielkanocnych. Edukacji regionalnej - "Śniadanie wielkanocne” oraz warsztatów pt. „Układamy koszyczek wielkanocny”, na których uczniowie dowiedzieli się o symbolach potraw wkładanych do koszyczka, gdzie dobór potraw nigdy nie był przypadkowy. Dzieci same malowały planszę, wycinały i wklejały składniki do koszyczka, aby na koniec już w rzeczywistości samemu ułożyć tradycyjny koszyczek wielkanocny. Dziękujemy Katarzynie Chodoń, całej społeczności szkolnej, rodzicom i wszystkich biorących udział w tym wydarzeniu.

Poniedziałek, 17 lipca 2017
Europa.eu
Leader
PROW
„Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie”. Działalność Lokalnej Grupy Działania „Partnerstwo na Jurze” jest współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania „Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
Zachodnia malopolska
Facebook
ZRZESZONE GMINY
Alwernia Babice Chrzanów Libiąż Trzebinia
BIP
NEWSLETTER
Najnowsze informacje o naborach, imprezach, szkoleniach prosto na Twój e-mail.
Kroppa
Projekt finansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach działania Funkcjonowanie Lokalnej Grupy Działania, nabywanie umiejętności i aktywizacja Program Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007 – 2013. Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie.
Partnerstwo Na Jurze