UWAGA !!!
Wykryto, iż właśnie używasz przeglądarki Internet Explorer 6.
W związku z tym, iż przeglądarka ta nie spełnia podstawowych standardów oraz zgodnie z zaleceniami producenta należy zaktualizować ją do nowszej wersji.
Dalsze przeglądanie naszej strony przy użyciu Internet Explorer 6 będzie powodowało nieprawidłowe wyświetlanie niektórych elementów.

ZAMKNIJ
Piątek, 14 kwietnia 2017
Warsztaty wielkanocne w Zespole Szkół Żarkach.

Lokalna Grupa Działania "Partnerstwo na Jurze" wsparła warsztaty, zorganizowane przez Koło Gospodyń Wiejskich z Żarek, które odbyły się w dniu 05-04-2017 roku w Zespole Szkół w Żarkach. Członkinie KGW z Żarek chętnie współpracują z Dyrekcja, gronem pedagogicznym oraz młodzieżą szkolną w przekazywaniu zwyczajów folklorystycznych z naszego regionu. Tym razem Panie z KGW uczyły dzieci z klas 1÷4 sztuki plecenia palm wielkanocnych. W proces twórczy włączyły się również Panie nauczycielki a zapał ze strony uczniów było jak zwykle olbrzymi. Pozdrawiamy i życzymy członkiniom Koła Gospodyń Wiejski z Żarek kolejnych ciekawych inicjatyw w przybliżaniu ludowych obyczajów.

 

 

Poniedziałek, 17 lipca 2017
Europa.eu
Leader
PROW
„Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie”. Działalność Lokalnej Grupy Działania „Partnerstwo na Jurze” jest współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania „Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
Zachodnia malopolska
Facebook
ZRZESZONE GMINY
Alwernia Babice Chrzanów Libiąż Trzebinia
BIP
NEWSLETTER
Najnowsze informacje o naborach, imprezach, szkoleniach prosto na Twój e-mail.
Kroppa
Projekt finansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach działania Funkcjonowanie Lokalnej Grupy Działania, nabywanie umiejętności i aktywizacja Program Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007 – 2013. Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie.
Partnerstwo Na Jurze