UWAGA !!!
Wykryto, iż właśnie używasz przeglądarki Internet Explorer 6.
W związku z tym, iż przeglądarka ta nie spełnia podstawowych standardów oraz zgodnie z zaleceniami producenta należy zaktualizować ją do nowszej wersji.
Dalsze przeglądanie naszej strony przy użyciu Internet Explorer 6 będzie powodowało nieprawidłowe wyświetlanie niektórych elementów.

ZAMKNIJ
Czwartek, 06 kwietnia 2017
Sukces Miejskiej Biblioteki Publicznej w Chrzanowie

Lokalna Grupa Działania "Partnerstwo na Jurze" składa gratulacje Miejskiej Bibliotece Publicznej w Chrzanowie, która została laureatką III NAGRODY w ogólnopolskim konkursie MISTRZ PROMOCJI CZYTELNICTWA 2016. Jury konkursu, organizowanego przez Stowarzyszenie Bibliotekarzy Polskich, wysoko oceniło chrzanowską książnicę m.in. za różnorodność  i oryginalność działań kulturalnych. Warto zaznaczyć, że po raz kolejny doceniono działania biblioteki: w 2008r. biblioteka otrzymała wyróżnienie, w 2011r. zajęła I miejsce w Polsce, a w 2016r. uplasowała się na III pozycji. Lokalna Grupa Działania "Partnerstwo na Jurze" życzy Miejskiej Bibliotece Publicznej w Chrzanowie kolejnych sukcesów w propagowaniu działań kulturalnych wśród mieszkańców naszego powiatu.

Poniedziałek, 17 lipca 2017
Europa.eu
Leader
PROW
„Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie”. Działalność Lokalnej Grupy Działania „Partnerstwo na Jurze” jest współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania „Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
Zachodnia malopolska
Facebook
ZRZESZONE GMINY
Alwernia Babice Chrzanów Libiąż Trzebinia
BIP
NEWSLETTER
Najnowsze informacje o naborach, imprezach, szkoleniach prosto na Twój e-mail.
Kroppa
Projekt finansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach działania Funkcjonowanie Lokalnej Grupy Działania, nabywanie umiejętności i aktywizacja Program Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007 – 2013. Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie.
Partnerstwo Na Jurze