UWAGA !!!
Wykryto, iż właśnie używasz przeglądarki Internet Explorer 6.
W związku z tym, iż przeglądarka ta nie spełnia podstawowych standardów oraz zgodnie z zaleceniami producenta należy zaktualizować ją do nowszej wersji.
Dalsze przeglądanie naszej strony przy użyciu Internet Explorer 6 będzie powodowało nieprawidłowe wyświetlanie niektórych elementów.

ZAMKNIJ
Sroda, 15 marca 2017
Dzień Kobiet SEiR „Wesoła Jesień”

W dniu 23-02-2017 roku Lokalna Grupa Działania „Partnerstwo na Jurze” uczestniczyła w spotkaniu z okazji Dnia Kobiet zorganizowanym przez Stowarzyszenie Emerytów i Rencistów „Wesoła Jesień”. Gości, przywitała Prezes Władysława Macuda. Lokalną Grupę Działania „Partnerstwo na Jurze” reprezentował członek Zarządu Pan Maciej Filipek, który w imieniu Prezesa LGD Pana Jerzego Kasprzyka złożył wszystkim Paniom serdeczne życzenia a symboliczny bukiet kwiatów wraz z upominkiem przekazał na ręce Pani Prezes Wiesławy Macudy. W dobry nastrój gości wprawił występ kabaretu złożonego z członków  SEiR „Wesoła Jesień”, w repertuarze na który składały się piosenki i skecze. Spotkanie przebiegło w serdecznej i wesołej atmosferze pełnej opowieści oraz wspomnień, a poczęstunek przygotowany przez Panie był doskonałym dopełnieniem wieczoru. Lokalna Grupa Działania „Partnerstwo na Jurze” życzy wszystkim Paniom i członkom Stowarzyszenia Emerytów i Rencistów „Wesoła Jesień” mnóstwa energii.

 

Sroda, 12 września 2018
Europa.eu
Leader
PROW
„Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie”. Działalność Lokalnej Grupy Działania „Partnerstwo na Jurze” jest współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania „Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
Zachodnia malopolska
Facebook
ZRZESZONE GMINY
Alwernia Babice Chrzanów Libiąż Trzebinia
BIP
NEWSLETTER
Najnowsze informacje o naborach, imprezach, szkoleniach prosto na Twój e-mail.
Kroppa
Projekt finansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach działania Funkcjonowanie Lokalnej Grupy Działania, nabywanie umiejętności i aktywizacja Program Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007 – 2013. Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie.
Partnerstwo Na Jurze