UWAGA !!!
Wykryto, iż właśnie używasz przeglądarki Internet Explorer 6.
W związku z tym, iż przeglądarka ta nie spełnia podstawowych standardów oraz zgodnie z zaleceniami producenta należy zaktualizować ją do nowszej wersji.
Dalsze przeglądanie naszej strony przy użyciu Internet Explorer 6 będzie powodowało nieprawidłowe wyświetlanie niektórych elementów.

ZAMKNIJ
Wtorek, 29 grudnia 2015
Nagrodzone i wyróżnione prace w konkursie nt. „Moja opowieść wigilijna – kultywowanie tradycji i Świąt Bożego Narodzenia” w elektronicznej wersji

Odbiorcami konkursu byli uczniowie ze szkół gimnazjalnych i szkół ponadgimnazjalnych z Gminy Libiąż. Zadaniem uczestników konkursu było napisanie opowieści wigilijnej z uwzględnieniem wyraźnych elementów tradycji Bożego Narodzenia.

Ku naszemu zaskoczeniu, ale też wielkiej radości, na konkurs wpłynęło 15 prac. Jury konkursowe było pod wrażeniem poziomu oraz różnorodności nadesłanych utworów. Z tego też powodu czteroosobowe jury stanęło przed dużym wyzwaniem, aby wyłonić zwycięzców.

Szanowni Państwo, poniżej znajdziecie nagrodzone i wyróżnione prace w elektronicznej wersji. Mamy nadzieję, że umieszczone opowieści pomogą dzieciom w przeżyciu Świąt w sposób wyjątkowy, a wszystkich  małych i dużych skłonią do refleksji i przemyśleń. Wierzymy, że będą one stanowić nieocenioną pomoc dla nauczycieli w trakcie zajęć przedświątecznych. Polecamy je też rodzicom i dziadkom. Chcielibyśmy, aby znaleźli chwilę w tym świątecznym zabieganiu i przybliżyli dzieciom i wnukom znaczenie tradycji oraz wyjątkowość tego okresu.

I miejsce Katarzyna Rostecka -Gimnazjum Nr 1
II miejsce Agnieszka Kazienko -
Gimnazjum Katolickiego Stowarzyszenia Wychowawców
III miejsce Weronika Jachta -
Gimnazjum Nr 2
IV miejsce Kacper Furman -
Gimnazjum Nr 1

oraz wyróżnienia dla:
-
Katarzyny Norys - Liceum nr 2 w Chrzanowie
-
Piotra Benio - Gimnazjum Katolickiego Stowarzyszenia Wychowawców
- Gabrieli Mańka - Gimnazjum Nr 1

Przy okazji życzymy jeszcze raz wszystkim cudownych, magicznych świąt. Przeżyjmy ten czas wyjątkowo, pozwalając sobie na chwile zadumy i refleksji.

nagrodzone i wyróżnione prace w elektronicznej wersji:

Katarzyna Rostecka „Cud Aurelii” pdf
Agnieszka Kazienko „All the love, Santa” pdf
Weronika Jachta „Niecodzienna wigilia” pdf
Kacper Furman „Wigilia w moim domu” pdf

Katarzyny Norys „Jest taki dzień” pdf
Piotra Benio „Kłopoty Świętego Mikołaja” pdf
Gabrieli Mańka „Moja opowieść wigilijna” pdf

Sroda, 12 września 2018
Europa.eu
Leader
PROW
„Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie”. Działalność Lokalnej Grupy Działania „Partnerstwo na Jurze” jest współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania „Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
Zachodnia malopolska
Facebook
ZRZESZONE GMINY
Alwernia Babice Chrzanów Libiąż Trzebinia
BIP
NEWSLETTER
Najnowsze informacje o naborach, imprezach, szkoleniach prosto na Twój e-mail.
Kroppa
Projekt finansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach działania Funkcjonowanie Lokalnej Grupy Działania, nabywanie umiejętności i aktywizacja Program Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007 – 2013. Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie.
Partnerstwo Na Jurze