UWAGA !!!
Wykryto, iż właśnie używasz przeglądarki Internet Explorer 6.
W związku z tym, iż przeglądarka ta nie spełnia podstawowych standardów oraz zgodnie z zaleceniami producenta należy zaktualizować ją do nowszej wersji.
Dalsze przeglądanie naszej strony przy użyciu Internet Explorer 6 będzie powodowało nieprawidłowe wyświetlanie niektórych elementów.

ZAMKNIJ
Czwartek, 05 grudnia 2013
Warsztaty tworzenia "prasłowiańskiej" biżuterii w Wiosce Prehistorii w Bolęcinie!

Fundacja Biuro Inicjatyw Społecznych zaprasza na warsztaty tworzenia "prasłowiańskiej" biżuterii w Wiosce Prehistorii w Bolęcinie! Podczas warsztatów będzie można obejrzeć zdjęcia biżuterii słowiańskiej ze zbiorów muzealnych i wykopalisk archeologicznych oraz dowiedzieć się jakie formy przybierały zdobienia ciała i odzieży z terenów zamieszkałych przez Słowian, z jakich materiałów były one wykonywane oraz czym były i jak wyglądały m.in. kabłączki skroniowe, lunule i zausznice.

Uczestnicy warsztatów, wykorzystując do pracy naturalne materiały takie jak muszle, kamienie, drewno, bursztyn i sznurki, działając różnorodnymi technikami, zaprojektują i wykonają niepowtarzalne dekoracje inspirowane słowiańską i "prehistoryczną" biżuterią.

Zajęcia odbędą się poniedziałek 16 grudnia, w godz. 9.00 – 16.00 w sali KGW w budynku Ośrodka Zdrowia w Bolęcinie.

Osoby zainteresowane udziałem w szkoleniu prosimy o potwierdzenie uczestnictwa u Pani Doroty Kobylec z Fundacji Biuro Inicjatyw Społecznych pod nr 790 346 928 do dnia 11 grudnia 2013r.

Serdecznie zapraszamy!

Sroda, 12 września 2018
Europa.eu
Leader
PROW
„Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie”. Działalność Lokalnej Grupy Działania „Partnerstwo na Jurze” jest współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania „Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
Zachodnia malopolska
Facebook
ZRZESZONE GMINY
Alwernia Babice Chrzanów Libiąż Trzebinia
BIP
NEWSLETTER
Najnowsze informacje o naborach, imprezach, szkoleniach prosto na Twój e-mail.
Kroppa
Projekt finansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach działania Funkcjonowanie Lokalnej Grupy Działania, nabywanie umiejętności i aktywizacja Program Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007 – 2013. Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie.
Partnerstwo Na Jurze