UWAGA !!!
Wykryto, iż właśnie używasz przeglądarki Internet Explorer 6.
W związku z tym, iż przeglądarka ta nie spełnia podstawowych standardów oraz zgodnie z zaleceniami producenta należy zaktualizować ją do nowszej wersji.
Dalsze przeglądanie naszej strony przy użyciu Internet Explorer 6 będzie powodowało nieprawidłowe wyświetlanie niektórych elementów.

ZAMKNIJ
Sroda, 20 listopada 2013
Szkolenia: Jak zorganizować udaną imprezę tematyczną?

Fundacja Biuro Inicjatyw Społecznych zaprasza na szkolenia dotyczące organizacji udanej imprezy tematycznej, skierowane do mieszkańców miejscowości tematycznych: Bolęcina (Wioska Prehistorii) oraz Dulowej (Zaginiona Wioska).

Szkolenie w Bolęcinie:
Jak zorganizować udaną imprezę tematyczną w Bolęcinie - Wiosce Prehistorii?
Spotkania odbędą się przez dwa kolejne tygodnie, w środy w godz. 16.00–19.00 w terminie 27 listopada i 4 grudnia br., w sali KGW w budynku Ośrodka Zdrowia w Bolęcinie.

Szczegółowy plakat informacyjny
Formularz zgłoszeniowy
Regulamin szkolenia

Szkolenie w Dulowej:
Jak zorganizować udaną imprezę tematyczną w Dulowej - Zaginionej Wiosce?
Spotkania odbędą się przez dwa kolejne tygodnie, w czwartki w godz. 17.00–20.00 w terminie 28 listopada i 5 grudnia br., w budynku OSP w Dulowej.

Szczegółowy plakat informacyjny
Formularz zgłoszeniowy
Regulamin szkolenia

Piątek, 04 października 2019
Europa.eu
Leader
PROW
„Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie”. Działalność Lokalnej Grupy Działania „Partnerstwo na Jurze” jest współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania „Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
Zachodnia malopolska
Facebook
ZRZESZONE GMINY
Alwernia Babice Chrzanów Libiąż Trzebinia
BIP
NEWSLETTER
Najnowsze informacje o naborach, imprezach, szkoleniach prosto na Twój e-mail.
Kroppa
Projekt finansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach działania Funkcjonowanie Lokalnej Grupy Działania, nabywanie umiejętności i aktywizacja Program Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007 – 2013. Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie.
Partnerstwo Na Jurze