UWAGA !!!
Wykryto, iż właśnie używasz przeglądarki Internet Explorer 6.
W związku z tym, iż przeglądarka ta nie spełnia podstawowych standardów oraz zgodnie z zaleceniami producenta należy zaktualizować ją do nowszej wersji.
Dalsze przeglądanie naszej strony przy użyciu Internet Explorer 6 będzie powodowało nieprawidłowe wyświetlanie niektórych elementów.

ZAMKNIJ
Poniedziałek, 19 sierpnia 2013
IV Europejskie Targi Produktów Regionalnych - podsumowanie

Lokalna Grupa Działania „Partnerstwo na Jurze” uczestniczyła w IV Europejskich Targach Produktów Regionalnych w Zakopanem w dniach 10-12 sierpnia 2013r. Wśród 200 międzynarodowych i krajowych wystawców, LGD promowała dzieła twórców ludowych i rzemieślników z terenu powiatu chrzanowskiego. Na stoisku prezentowane były produkty: wikliniarskie – Pana Jana Gaździka, garncarskie – Pana Jana Głuszka, pszczelarskie – Państwa Danuty i Stanisława Feluś, koronkarskie – Pani Zdzisławy Bigaj oraz Pani Lucyny Szwajdych, z korzenia sosny oraz papierowej wikliny Państwa Barbary i Jerzego Gębczyńskich oraz decoupage. Dodatkową ozdobą stoiska była delegacja z powiatu chrzanowskiego ubrana w regionalne stroje.

Najważniejszym celem udziału w targach była promocja kultury, tradycji, atrakcji turystycznych oraz potencjału kulinarnego i rzemieślniczego terenu objętego LSR.  Udział w targach pozwolił na nawiązanie wielu korzystnych dla LGD kontaktów.

Galeria zdjęć.

DSC06395.JPG

Sroda, 12 września 2018
Europa.eu
Leader
PROW
„Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie”. Działalność Lokalnej Grupy Działania „Partnerstwo na Jurze” jest współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania „Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
Zachodnia malopolska
Facebook
ZRZESZONE GMINY
Alwernia Babice Chrzanów Libiąż Trzebinia
BIP
NEWSLETTER
Najnowsze informacje o naborach, imprezach, szkoleniach prosto na Twój e-mail.
Kroppa
Projekt finansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach działania Funkcjonowanie Lokalnej Grupy Działania, nabywanie umiejętności i aktywizacja Program Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007 – 2013. Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie.
Partnerstwo Na Jurze