UWAGA !!!
Wykryto, iż właśnie używasz przeglądarki Internet Explorer 6.
W związku z tym, iż przeglądarka ta nie spełnia podstawowych standardów oraz zgodnie z zaleceniami producenta należy zaktualizować ją do nowszej wersji.
Dalsze przeglądanie naszej strony przy użyciu Internet Explorer 6 będzie powodowało nieprawidłowe wyświetlanie niektórych elementów.

ZAMKNIJ
Wtorek, 28 maja 2013
„Szkoła pachnąca tradycją” - warsztaty decoupage w Libiążu

W dniu 22 maja 2013 roku w Szkole Podstawowej nr 3  im. Stanisława Barana „Bolka w Libiążu odbyły się warsztaty rękodzieła z decoupage - techniki ozdabiania przedmiotów polegającej na przyklejaniu na odpowiednio spreparowaną powierzchnię (np. drewno, plastik, szkło, ceramika, metal) wzoru wyciętego z serwetki papierowej (technika serwetkowa) lub z papieru, zorganizowane przez LGD „Partnerstwo na Jurze”.

Podczas czterogodzinnych zajęć uczniowie zapoznali się z historią i techniką decoupage. Dzieci z wielkim zapałem i zaangażowaniem przystąpiły do pracy dekorowania przedmiotów. Warsztaty okazały się dla nich sporym wyzwaniem twórczym, ale za to efekty przeszły ich oczekiwania. Uczestnicy dumni ze swoich własnoręcznie wykonanych i przyozdobionych drewnianych deseczek zadeklarowali swój udział w następnych warsztatach.

Poprzez warsztaty chcemy zwiększyć aktywność i umiejętności manualne dzieci z obszaru LGD. Działania artystyczne rozwijają wyobraźnię, wrażliwość na piękno, uaktywniają pomysłowość i  kreatywność dzieci. Uczą, że można stworzyć nową jakość z przedmiotów codziennego użytku, relaksują oraz porządkują emocje.

Galeria zdjęć

DSC04464.JPG

Piątek, 04 października 2019
Europa.eu
Leader
PROW
„Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie”. Działalność Lokalnej Grupy Działania „Partnerstwo na Jurze” jest współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania „Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
Zachodnia malopolska
Facebook
ZRZESZONE GMINY
Alwernia Babice Chrzanów Libiąż Trzebinia
BIP
NEWSLETTER
Najnowsze informacje o naborach, imprezach, szkoleniach prosto na Twój e-mail.
Kroppa
Projekt finansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach działania Funkcjonowanie Lokalnej Grupy Działania, nabywanie umiejętności i aktywizacja Program Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007 – 2013. Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie.
Partnerstwo Na Jurze