UWAGA !!!
Wykryto, iż właśnie używasz przeglądarki Internet Explorer 6.
W związku z tym, iż przeglądarka ta nie spełnia podstawowych standardów oraz zgodnie z zaleceniami producenta należy zaktualizować ją do nowszej wersji.
Dalsze przeglądanie naszej strony przy użyciu Internet Explorer 6 będzie powodowało nieprawidłowe wyświetlanie niektórych elementów.

ZAMKNIJ
Piątek, 08 marca 2013
Konferencja prasowa "Miejscowości tematyczne w Małopolsce"

W dniu 5 marca 2013 r. Lokalna Grupa Działania „Partnerstwo na Jurze” zorganizowała konferencję prasową dotyczącą konkursu „Miejscowości Tematyczne w Małopolsce” organizowanego przez Fundację Biuro Inicjatyw Społecznych w Krakowie. Nasze LGD zajęło w nim I miejsce, dzięki współpracy z lokalnymi liderami z miejscowości Bolęcin – Maria Kuśmirek, Mariusz Witek, Dulowa – Pani Halina Duda i Zagórze – Władysława Macuda. Konferencję rozpoczął Prezes LGD Pan Jerzy Kasprzyk, który omówił początkowe działania LGD i liderów w pierwszym etapie konkursu. Następnie liderzy opowiadali o swoich działaniach, poszukiwaniu osób chętnych do współpracy i zaangażowania się w proces tworzenia miejscowości o określonym temacie. W trakcie tych poszukiwań okazało się jak wielkimi możliwościami dysponuje każda z wymienionych miejscowości. Rzemieślnicy, KGW, stowarzyszenia skrywają ogromny potencjał. Liderzy postarali się również o poczęstunek lokalnymi przysmakami  oraz o pokaz dorobku swoich miejscowości, który na zgromadzonych wywarły ogromne wrażenie.

Galeria zdjęć

DSC02593.JPG

Wtorek, 17 lipca 2018
Europa.eu
Leader
PROW
„Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie”. Działalność Lokalnej Grupy Działania „Partnerstwo na Jurze” jest współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania „Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
Zachodnia malopolska
Facebook
ZRZESZONE GMINY
Alwernia Babice Chrzanów Libiąż Trzebinia
BIP
NEWSLETTER
Najnowsze informacje o naborach, imprezach, szkoleniach prosto na Twój e-mail.
Kroppa
Projekt finansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach działania Funkcjonowanie Lokalnej Grupy Działania, nabywanie umiejętności i aktywizacja Program Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007 – 2013. Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie.
Partnerstwo Na Jurze