UWAGA !!!
Wykryto, iż właśnie używasz przeglądarki Internet Explorer 6.
W związku z tym, iż przeglądarka ta nie spełnia podstawowych standardów oraz zgodnie z zaleceniami producenta należy zaktualizować ją do nowszej wersji.
Dalsze przeglądanie naszej strony przy użyciu Internet Explorer 6 będzie powodowało nieprawidłowe wyświetlanie niektórych elementów.

ZAMKNIJ
Piątek, 08 marca 2013
Konferencja prasowa "Miejscowości tematyczne w Małopolsce"

W dniu 5 marca 2013 r. Lokalna Grupa Działania „Partnerstwo na Jurze” zorganizowała konferencję prasową dotyczącą konkursu „Miejscowości Tematyczne w Małopolsce” organizowanego przez Fundację Biuro Inicjatyw Społecznych w Krakowie. Nasze LGD zajęło w nim I miejsce, dzięki współpracy z lokalnymi liderami z miejscowości Bolęcin – Maria Kuśmirek, Mariusz Witek, Dulowa – Pani Halina Duda i Zagórze – Władysława Macuda. Konferencję rozpoczął Prezes LGD Pan Jerzy Kasprzyk, który omówił początkowe działania LGD i liderów w pierwszym etapie konkursu. Następnie liderzy opowiadali o swoich działaniach, poszukiwaniu osób chętnych do współpracy i zaangażowania się w proces tworzenia miejscowości o określonym temacie. W trakcie tych poszukiwań okazało się jak wielkimi możliwościami dysponuje każda z wymienionych miejscowości. Rzemieślnicy, KGW, stowarzyszenia skrywają ogromny potencjał. Liderzy postarali się również o poczęstunek lokalnymi przysmakami  oraz o pokaz dorobku swoich miejscowości, który na zgromadzonych wywarły ogromne wrażenie.

Galeria zdjęć

DSC02593.JPG

Poniedziałek, 17 lipca 2017
Poniedziałek, 04 grudnia 2017
Europa.eu
Leader
PROW
„Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie”. Działalność Lokalnej Grupy Działania „Partnerstwo na Jurze” jest współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania „Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
Zachodnia malopolska
Facebook
ZRZESZONE GMINY
Alwernia Babice Chrzanów Libiąż Trzebinia
BIP
NEWSLETTER
Najnowsze informacje o naborach, imprezach, szkoleniach prosto na Twój e-mail.
Kroppa
Projekt finansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach działania Funkcjonowanie Lokalnej Grupy Działania, nabywanie umiejętności i aktywizacja Program Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007 – 2013. Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie.
Partnerstwo Na Jurze